Anasayfa > Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Tasda.com kullanıcı kayıt formunu tam, geçerli ve doğru şekilde dolduran herkese kullanıcı hakkı sağlar. Geçerli ve çalışan bir mail adresi zorunludur.

Kullanıcı kendisine ait olmayan bilgileri kullanmadığını, yasalara, iyi niyet ilkelerine, ahlak ve saygı kurallarına uygun hareket edeceğini kabul eder, kendi hesabının kullanımından doğacak her türlü sorumluluğu kendi taşır.

Kullanıcının bilgileri, bu sözleşmeye dahil "Gizlilik Bilgileri" çerçevesinde tutulur. Kullanıcı bu sözleşmeyi kabul ederek "Gizlilik Bilgileri"ndeki tüm maddeleri de kabul etmiş sayılır.

Tasda.com kullanıcıları, diledikleri an tek taraflı olarak kullanıcı hesaplarını iptal edebilirler. Ancak iptal işlemi, söz konusu kullanıcının kullanım süresi boyunca gerçekleştirdiği hareketlerin sorumluluğunun sona erdiği anlamına gelmez. Tasda.com kullanıcının hesabına erişimini kapatsa da kullanıcının kullanım süresi boyunca ürettiği tüm içerik vs. değerleri yayında tutabilir veya tutmayabilir.

Kullanıcı haklarının kazanılması, bu hakların sonsuza kadar süreceği anlamına gelmez. Tasda.com, kullanıcılara aldıkları hizmetlerin ve kullanıcı haklarının ne kadar süreceği konusunda hiçbir garanti vermez, tek taraflı olarak tüm hizmetleri hiçbir yükümlülük altında kalmadan sonlandırabilir.

Tasda.com, bu sözleşmenin herhangi bir maddesini uyarı dahi göndermeden değiştirme, yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir, hiçbir itiraza izin verilmez. Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklarda, Tasda.com'un tuttuğu her türlü kayıt, bilgi ve belge delil olarak kabul edilir. İstanbul mahkemeleri yetkilidir.

Hakkında Kullanım Koşulları
Gizlilik İletişim
© miniservisler.com 2016, 0/0,001